Автомобільні подорожі Україною

календарь автотуров

Автотури вихідного дня стають все більш популярним видом відпочинку. Центр підвищення майстерності водія «Інтенсив» починає програму «Автоподорожі», що охоплює своїми маршрутами як пам’ятки Київської області, так і всієї України. Особливістю цих поїздок є те, що брати участь можуть і досвідчені водії зі стажем, новачки, випускники навчальних курсів нашого центру і просто будь-які бажаючі. На відміну від інших клубних поїздок, де організатор бере на себе зобов’язання на добровільних засадах, або такої відповідальності немає взагалі – у наших автотурах новачків та водіїв з невеликим стажем та досвідом водіння супроводжує автоінструктор, машини рухаються організованою та скоординованою у перебудовах колоною.

Тури проводяться відповідно до чітко вибраного плану за встановленими правилами, що дозволяє за короткий проміжок часу відвідати велику кількість пам’яток, вчасно та різноманітно харчуватися не гаючи часу на черги та очікування. Організатори беруть на себе все-починаючи від забезпечення проживання та харчування, до екскурсій та розваг.

До програми туру включаються вправи з габаритної підготовки на майданчику, що також допомагає набути корисних навичок безпечного водіння. Виходячи з побажань, тури можуть організовуватись у будь-яке цікаве місце в Україні, тому ми приймаємо до розгляду ваші побажання.

Календар подій для автотурів Центру Інтенсив можна переглянути в розділі: http://tour.shturman.kiev.ua