Курси водіння в Києві на сьогодні дуже популярні, але ж не дарма - автомобільний рух в Києві, як і в інших мегаполісах, росте з кожним днем. В умовах щільного міського трафіку учасникам дорожнього руху висуваються все більші вимоги: водіям зі стажем - підвищеної уваги, випускникам автошкіл - більших знань пдд і навичок у водінні. Ні для кого не секрет, що час, відведений в автошколі для відпрацювання навичок водіння недостатній для безпечного управління автомобілем у великому місті.


Курси водіння в цих умовах вдаються до нових підходів в навчанні водінню. Курси водіїв в Києві націлені не тільки на знання правил дорожнього руху і навчання азам управління автомобілем, але і вміння прогнозувати і управляти дорожньою ситуацією - передавати в найкоротші терміни дорогоцінний водійський досвід, розпізнавати аварійні ситуації, не потрапляти в них, а при неможливості досягати мінімального збитку для себе і оточуючих.

Навчання на курсах водіння включає в себе:


    • навчання азам водіння ;
    • Подолання страху перед міським рухом, психологічну підготовку до можливих стресових ситуацій, подолання поставарійного синдрому;
    • Вміння маневрувати в щільному міському потоці, блискавично орієнтуватися в складних дорожніх умовах;
    • Відпрацювання навичок руху у вузькому місці, вміння рухатися заднім ходом і паркуватися в обмеженому просторі;
    • Навчання контраварійного водіння.


курси водіння в Києві

Практичні уроки в рамках курсів водіння проходять не тільки на закритих майданчиках, а й в складних міських умовах. Поява сучасних автомобілів призвело до необхідності навчання водінню на автомобілях з АКПП (автоматичною коробкою перемикання передач), ознайомленню з роботою систем безпеки автомобіля (ABS, ESP, та інше). Перші заняття проводяться на спеціально обладнаних для навчання водінню автомобілях. Після отримання достатніх навичок, водіння освоюють на своїх автомобілях - автомобілях учнів. Це дозволяє поступово навчитися водити автомобіль легко і впевнено. Особлива увага приділяється відпрацюванню саме свого стилю водіння, а не заучуванню стилю водіння інструктора. Досвід фахівців і відгуки випускників курсів показують, що саме індивідуальне навчання водінню допомагає освоїти управління автомобілем на більш високому рівні.