Хочете зробити оригінальний новорічний подарунок, порадувати друга або здивувати кохану людину? Подаруйте їм безпеку - для цього достатньо КУПИТИ подарунковий сертифікат навчання водінню. Найважливіше те, що сертифікат безстроковий, тобто ви можете зробити подарунок на новий рік, а використовувати подарунковий сертифікат влітку.

Заказ і вибір подарункових сертифікатів з водіння автомобіля

подарунковий сертифікат на водіння в києві

Подарунковий сертифікат на водіння “СТАРТ”

Подарунок цікавий для тих, хто ще жодного разу не сидів за кермом автомобіля або тільки-тільки вийшов з автошколи і не має досвіду водіння.

В рамках заняття показуються основи управління автомобілем і базові габаритні елементи. Власник подарункового сертифіката отримує можливість в комфортних і безпечних умовах на майданчику відпрацювати початок руху, гальмування, проїзд різноманітних траеторій, в т.ч. заднім ходом.

Замовлення 1-го уроку: Одне заняття - 3 години (180 хвилин). Вартість 1800 грн.
Замовлення програми: Тривалість уроку в рамках програми - 2 години (120 хвилин). Повний курс складається з десяти уроків, замовник може купити будь-яку кількість уроків від 2-вух. Вартість визначається, як: 1200грн х кількість занять.

подарунковий сертифікат водіння в автошколі

Подарунковий сертифікат на водіння “Мегаполіс”

Ви тільки купили машину і боязко їздите на вихідних? Вам страшно їздити в пробках і виїжджати в незнайомі райони міста? Тоді цей подарунок для вас!

В рамках заняття досконало освоюються габарити авто, основи контраварійного водіння. Власник подарункового сертифіката отримує можливість в комфортних і безпечних умовах на майданчику відпрацювати навички екстреного маневрування і парковки, а в місті - отримати навик безпечного водіння, навчитися правильно і своєчасно приймати рішення за кермом, оцінювати дорожню обстановку.

Замовлення 1-го уроку: Одне заняття - 3 години (180 хвилин). Вартість 1800 грн.
Замовлення програми: Тривалість уроку в рамках програми - 2 години (120 хвилин). Повний курс складається з десяти уроків, замовник може купити будь-яку кількість уроків від 2-вух. Вартість визначається, як: 1200 грн х кількість занять.

подарунковий сертифікат водіння в Києві

Подарунковий сертифікат “Парковка”

Ви не знаєте коли і куди крутити кермом? Це те, що вам потрібно, подарунок не тільки корисний, але і життєво необхідний тим, хто їздить по Києву і не раз стикався з труднощами парковки біля будинку, роботи або супермаркетів.

Цей подарунок буде корисним подарунковим сертифікатом для жінок і початківців водіїв.

В рамках заняття надається допомога в навчанні вмінню паркуватися, особлива увага приділяється вивченню різних видів паркування заднім ходом, на спеціальних вправах відпрацьовується відчуття габаритів автомобіля, для початківців будуть підказані орієнтири при маневруванні в обмеженому просторі і русі по дзеркалах. Власник сертифікату отримує можливість відпрацювати процес паркування автомобіля на навчальній площадці або в реальних умовах в місті.

Замовлення 1-го уроку: Одне заняття - 3 години (180 хвилин). Вартість 1800 грн.
Замовлення програми: Тривалість уроку в рамках програми - 2 години (120 хвилин). Повний курс складається з трьох уроків, замовник може купити будь-яку кількість уроків від 2-вух. Вартість визначається, як: 1200грн х кількість занять.

подарунковий сертифікат для навчання парковці

Подарунковий сертифікат “Контраварійне (екстремальне) водіння”

Екстремальне водіння - це ні скільки захоплюючі трюки, скільки вміння управляти автомобілем в екстремальних ситуаціях: мокра дорога, занос і зимова ожеледиця. Власник сертифіката екстремального водіння на своєму автомобілі відпрацює прийоми швидкісного розгону і маневрування, освоїть навички ефективного і екстреного гальмування, попрактикується в проїзді різних перешкод на дорозі без шкоди для свого автомобіля. У зимовий час заняття доповнюється відпрацюванням методів протидії обертанню авто і виходу із заносу.

І приємний бонус для тих хто хоче отримати трохи адреналіну - наші інструктора покажуть і навчать техніці для швидкісного проходження поворотів, а так само прийомам "поліцейського розвороту", 180 °, 360 ° і розвороту на місці. Такі вправи проводяться на автодромі тільки в зимовий час на льоду для зниження навантаження на ваш автомобіль.

Замовлення 1-го уроку: Одне заняття - 3 години (180 хвилин). Вартість 1500 грн.
Замовлення програми: Тривалість уроку в рамках програми - 2 години (120 хвилин). Повний курс складається з п'яти уроків, замовник може купити будь-яку кількість уроків від 2-вух. Вартість визначається, як: 1000грн х кількість занять.

подарунковий сертифікат на екстремальне водіння київ

Подарунковий сертифікат для підлітків “Юнацький автокурс”

Подарунок може стати справжнім сюрпризом для юнаків і дівчат у віці 16-18 років, давно мріють по-дорослому сісти за кермо справжнього автомобіля. На автодромі в безпечних умовах під керівництвом професійного інструктора з водіння водії освоять ази керування автомобілем. Пройшовши навчання в рамках цього сертифіката, можливе подальше навчання за програмою "Водінню для підлітків".

Замовлення 1-го уроку: Одне заняття - 3 години (180 хвилин). Вартість 1800 грн.
Замовлення програми: Тривалість уроку в рамках програми - 2 години (120 хвилин). Повний курс складається з десяти уроків, замовник може купити будь-яку кількість уроків від 2-вух. Вартість визначається, як: 1200грн х кількість занять.