Аудиторні тренінги з безпечного, контраварійного водіння

Призначення тренінгу
Розкриття принципів безпечного водіння, як правильно аналізувати дорожню ситуацію і прогнозувати виникнення аварійних ситуацій. Оптимальна поведінка водія для безаварійного водіння.
Водійський досвід особи, що навчається водінню
Заняття розраховане на всі категорії водіїв - від новачків до водіїв, які працюють за професією "водій". Тренінг використовується так само для групових занять з водіями підприємств щодо підвищення безпеки керування автомобілем.
Заняття дозволяє

Навчитися керувати автомобілем максимально БЕЗПЕЧНО можна навіть з невеликим водійським досвідом. Це можливо при застосуванні знань правильного прочитання дорожньої обстановки, своєчасному реагуванні на нештатні дорожні ситуації. Адже для того, щоб їздити безпечно, не потрібно вміти робити "поліцейський" розворот або напрацьовувати власний досвід тільки шляхом багаторічної їзди. Як убезпечити себе, свій автомобіль, і навіть мінімізувати помилки інших водіїв за рахунок правильно вивірених передбачливих дій за кермом - допоможуть заняття в Школі безпечного водіння Інтенсив.Крім того, тренінг дозволяє:

Подолати страх і невпевненість в управлінні автомобілем.

Шляхом розбору аварійних ситуацій і розучування контраварійна прийомів розвинути уважність при водінні в напруженому міському трафіку. Як побачити аварію завчасно і що робити щоб не потрапити в неї?

Отримати теоретичні основи поведінки на дорозі, знання позаштатних ситуацій і нюансів законодавства в області правил дорожнього руху та дорожніх пригод.

Зрозуміти "неписані закони" дорожнього руху.

Тренінг побудований на візуальному сприйнятті інформації, тому проводиться в формі МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ЗАНЯТТЯ з демонстрацією презентації (слайдів і відеоматеріалів) через проекційне обладнання.

Тривалість тренінгу

3 години (180 хвилин)

Вартість участі

800 грн

Призначення тренінгу

Вивчення та відпрацювання різних методів руління.

Заняття дозволяє

Оволодіти правильними основами руління. Ознайомитися зі швидкісними і силовими методами руління. Відпрацювати ефективні способи управління рульовим колесом з урахуванням екстремальних дорожніх условій.Фізіка руху автомобіля: які сили діють на автомобіль і як вони впливають на його рух, вміння правильно використовувати перерозподіл ваги автомобіля і досягати максимального зчеплення коліс з дорогою, правильна побудова траєкторії руху в поворотах. Особливості управління сучасних автомобілів.

НАВІЩО потрібне заняття з ТЕХНІКИ РУЛІННЯ

  • Інтенсивне заняття для починаючих водіїв - "оптимізує" рух рук, дозволяє позбутися зайвих рухів, що дає можливість швидше виконувати штатні маневри, проводити руління на автоматизмі без додаткової уваги
  • Заняття для сформованих водіїв дасть можливість навчитися обертати рульовим колесом ефективніше, виправити сформовані помилки, підготувати себе до своєчасного виконання контраварійних дій в разі виникнення нештатної аварійної ситуації
Тривалість тренінгу

2 години (120 хвилин)

Вартість участі

500 грн  - індивідуальні заняття з техніки руління в міні-групі.

Організаційні питання

  • Заняття проходять в міні-групах по шість чоловік і відбудуться відповідно до графіка тільки в разі формування кворуму.
  • Після проведення тренінгу можливе проведення практичного заняття на автодромі на своєму або навчальному автомобілі. Зміст практичного уроку водіння буде залежати від рівня підготовки і поставлених завдань учнів і можуть складатися з комплексу габаритних вправ, в т.ч. відпрацювання прийомів парковки, а так само контраварійна прийомів керування автомобілем. Попередню готовність брати участь в занятті необхідно так само заявити завчасно. Вартість практичного заняття дивіться в програмах СТАРТ, Мегаполис, Контраварийное вождение.