8.00 - 21.00 без вихідних

+380 (67) 5642334

+380 (66) 3677499

yashturman@gmail.com

Офіс і аудиторія для проведення тренінгів з безпечного водіння знаходяться за адресою:
м.Київ, вул. Кримського, 4а, оф.205
При плануванні візиту в офіс, попередньо потрібно домовитись з адміністратором.

Уроки водіння плануються от ст.м. Житомирська и Академмістечко. Заняття по другим районам Києва и передмістя також плануються - актуальні пропозиції в розділі Вартість занять.

Уроки водіння на спеціальному майданчику для водіння проходять в Києво-Святошинському районі (напрямок Чайки). При проведенні таких уроків інструктор зустрічає особу, що навчається водінню, на пр-ті Перемоги біля ст.м. Житомирська і супроводжує його на майданчик.

Уроки на тягачі з напівпричепом СЕ категорії проходять на території закритого підприємства - локація може змінюватись, уточнюйте у адміністратора.

Уроки водіння в міському циклі проходять по всьому Києву.

У зв'язку до близькому розташуванню більшості автомобілів, а так само спецмайданчика для водіння інструктори також проводять навчання для бажаючих з Києво-Святошинського району та інших районів Київської області в цьому напрямку, а саме для таких населених пунктів:

Ирпінь - Гостомель - Буча - Коцюбинське - Пуща-Водиця

Вишневе - Боярка - Петровське - Білогородка

Вартість в цих районах уточнюйте - в більшості випадків, при невеликій віддаленості від Києва, вартість при подачі авто для навчання в ці райони дорівнює вартості встановленій для Києва.