Уроки водіння для початківців або навчання водінню з нуля може проводитися інструкторами Школи водіння Інтенсив , як для водіїв з "правами", так і в процесі навчання в автошколі. Уроки водіння для початківців в Центрі Інтенсив допоможуть підготуватися до здачі іспиту на отримання водійського посвідчення - це гарна альтернатива занять з автоінструктором із звичайної автошколи. Автоводіння для початківців в Центрі Інтенсив відрізняється більшою ІНТЕНСИВНІСТЮ навчання, тому ефект від занять з'являється швидше.

Відмінності НАШИХ уроків водіння для початківців від уроків в інших автошколах Києва

  • перші уроки водіння обов'язково проходять на спеціальному полігоні. Мета таких уроків - відпрацювати різні маневри від руху на малій швидкості до 4-5. Перед виїздом в місто ставляться вправи на маневрування, що імітують рух в міському потоці.

Для уроків на полігоні необхідно під'їжджати на ст. м. Житомирська або м. Академмістечко. Можлива подача авто в найближчі для полігону райони Києва - Святошин, Біличі, Борщагівка, Києво-Святошинський р-н.

  • механіка і АВТОМАТ - уроки можуть проводитись на авто з механічною або автоматичною коробкою передач
  • Тривалість уроку - повних 2 години (120 хвилин)
  • уроки водіння по місту - БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ кілометражу + можливість ПОДАЧІ АВТО:

1. перші уроки в місті краще починати з вулиць при невеликій інтенсивності руху - для безпечного відпрацювування поворотів, перестроювань та інших базових навичок
2. на наступних уроках водіння навантаження поступово збільшується, підключаючи маршрути різної складності

  • МЕТОЮ УРОКІВ міського водіння є не тільки отримання достатнього навику для складання іспиту, а й отримання повноцінного водійського досвіду, необхідного для САМОСТІЙНОГО водіння. Тому можливе проведення уроків водіння в будь-яких районах Києва:

Весь Правий берег - Святошино, Нивки, Виноградар, Оболонь, Голосієво, Видубичі, центр Києва

  • На уроках водіння в місті відпрацьовуються навички активного управління автомобілем, рух у вузьких місцях, парковка, вміння водити автомобіль, використовуючи принципи безпечного (захисного) водіння. Це дозволяє початківцям стати розумними водіями - правильно аналізувати і прогнозувати дорожню обстановку, не потрапляти і запобігати можливих аварії.
  • Після надбання базових навичок в місті і на полігоні можна вдосконалювати свій навик в таких напрямках:

1. міське водіння на СВОЄМУ АВТО
2. контраварійне (ЕКСТРЕМАЛЬНЕ) водіння на полігоні, в т.ч. ЗИМОВЕ водіння

За допомогою форми нижче, ви можете замовити уроки водіння з нуля для початківців, вибравши програму "СТАРТ".
уроки водіння з нуля для початківців