Відновлення навичок водіння для тих, хто мав досвід, але їздив давно

Досить часто буває, що освоєний колись навик водіння автомобіля доводиться згадувати через п'ять, а то й десять років перерви. Колись навчили батьки, брати, друзі, було багато вільного часу, а зараз все змінилось - живу вже давно не там, часу ні на що не вистачає - сім'я, робота, справи. Ось і доводиться багатьом вибирати найпростіший, здавалося, спосіб - згадаю як небудь сам. Як розповідає, один з наших учнів: "Напевно так довго б ще тривало, якби після чергового маршруту дитсадок - робота, дружина не поставила мені ультиматум:" Я хочу, щоб ти возив наших дітей безпечно! "Що ж змінилося в міському водінні через багато років, і що стало настільки очевидним для оточуючих, і не настільки важливим для самого водія, спробуємо розібратсь.

Причини і мотивація на користь "Згадаю все сам, навіщо мені інструктор?"

  • Немає часу щоб вчитися і домовлятися про уроки водіння
  • Острах показати сторонній людині (інструктору) своє невміння, не хочеться опинитися в ролі учня
  • Недовіра до інструктора з водіння, все що він мені розкаже я і так знаю, просто потрібно згадати
  • Надія на свою пам'ять і спостережливість

Відмінності уроків по відновленню навику водіння від уроків для початківців

  • на протязі першого уроку водіння інструктору потрібно визначити рівень знань, які залишись, що викликає основні проблеми в керуванні і над чим потрібно працювати в першу чергу
  • уроки водіння завжди будуються за принципом: "Коректуємо найнеобхідніше, збільшуємо навантаження поступово"
  • при відновленні навичок програма навантаження на уроках завжди формується індивідуально і залежить від того якими навичками володіє водій на поточний момент
  • в разі необхідності перші уроки водіння можуть бути проведені на автомобілі Центру, де необхідні дублюючі педалі для забезпечення безпеки водіння. Водії з перервою в водінні можуть також вчитися на тій машині, на якій водій буде їздити - це спростить отримання потрібного результату.
  • протягом уроків, які відкоригують початкові навички і відновлять впевненість, учень дізнаєтеся багато корисного, з чим не стикався раніше. Адже з тих пір пройшло багато часу і багато що змінилось, кожен день водійські знання удосконалюються за рахунок обміну досвідом в області техніки управління автомобілем і способів безпечного управління. Звичайно, всі ці знання не даються в звичайній автошколі, але інструктори з водіння нашого Центру володіють такими знаннями. І саме тому близько 80% наших учнів приходять за додатковими уроками водіння вже маючи посвідчення водія.
  • освоївши необхідні для щоденної їзди уроки водіння, водій завжди може отримати додатковий навик керування автомобілем в позаштатних ситуаціях і навчитися контролювати автомобіль на слизькій дорозі.

Наше завдання - навчити водія їздити безпечно в будь-яких, в тому числі екстремальних для водіння умовах!

Замовити уроки водіння в рамках інтенсивної програми підготовки водінню"МЕГАПОЛІС" ви зможете, скориставшись формою замовлення нижче:

відновлення навиків водіння