Якщо ви...

 • Закінчили автошколу, отримали права, але так і не наважились їздити на своїй машині
 • Пробуєте самостійно виїзжати на своєму авто, але водіння дається вам важко
 • Виїжджаєте на своїй машині, але відчуваєте необхідність в підказках більш досвідченого водія
 • Їздите на своїй машині недавно, але відчуваєте себе невпевнено, особливо при зміні погодних умов - в дощ, сніг, на слизькій дорозі.

Поява цих труднощів і питань цілком природний процес в удосконаленні навичок водіння, адже до сих пір:

 • Інструктор з водіння коригував ваші помилки за рахунок дублюючих педалей, а на своєму авто ви один на один з авто та дорогою.
 • Навіть якщо помилки управління зведені до мінімуму, як правило, існує потреба в підтримці під час водіння.
 • Власний автомобіль виявився зовсім не такий, як навчальний - інші педалі, кермо, посадка, габарити та інше - і до всього потрібно безпечно звикнути, навчитися правильній поведінці за кермом саме цієї машини.
 • У вас сформувався базовий навик водіння на своїй машині, а відпрацювання екстреного маневрування для різних погодних умов варто проводити не на дорозі, а безпечно на полігоні.

Як відбувається навчання водінню на своєму автомобілі:

 • в разі необхідності (низький рівень водіння), перші уроки проводяться на авто інструктора (особливо, якщо на тлі невеликого досвіду присутній суттєва перерва в керуванні).
 • спочатку вчимося безпечно їздити на полігоні, як правило, для тих у кого початковий навик водіння сформований, такі уроки водіння починаються з розуміння габаритів свого авто, вміння рухатися заднім ходом, паркуватися в вузькі місця, маневрувати в різних швидкісних режимах.

Навчання на полігоні відразу на своїй машині (для водіїв з сформованими початковими навичками водіння) ефективніше, оскільки водію не потрібно звикати спочатку до чужого (навчального) авто, а пізніше до свого.

 • відчувши автомобіль - їдемо в місто: вчимося на практиці застосовувати навик водіння, розуміти сліпі зони свого авто, розуміти динаміку автомобіля в загальному міському потоці, паркуватися в реальних умовах.

Навчання міському водінню на авто учня проводиться тільки досвідченим інструктором, який заздалегідь може спрогнозувати дорожню обстановку і попередити учня про необхідність маневра. При цьому рівень довіри між учнем і інструктором до того моменту формується на такому рівні, що для контролю безпеки водіння інструктору достатньо попередити словом, а в крайньому випадку скористатися ручним гальмом.

 • навантаження і кількість уроків водіння визначається індивідуально за фактичним результатом навчання. Середньостатистично для самостійних безпечних навичок для водіїв з початковим досвідом водіння потрібно від 5-ти до 8-ми уроків (включаючи полігон і місто), що передбачається програмою "Мегаполіс".
 • освоївши базові моменти на своєму авто, доцільно продовжити навчання на полігоні для водіння в складних екстремальних умовах. Контраварійне водіння слід проходити окремо влітку, окремо взимку - вивчивши різні особливості в управлінні машиною.

Замовити уроки з вдосконалення водіння на авто Центру або на своєму авто ви можете вибравши в формі нижче програму навчання "МЕГАПОЛІС".

При виборі тільки контраврійного водіння на своєму автомобілі - виберіть програму "контраварійне водіння" Влітку чи Взимку.

Уроки водіння на своїй машині