Уроки водіння по маршрутах біля вул.Туполева і ул.Братиславская в Києві

Інструктори нашого Центру проведуть інтенсивну підготовку до здачі іспиту на отримання водійських прав. Навчання буде націлене на підтягування того, що не вийшло при навчанні в автошколі, а так само на додаткову відпрацювання міського маршруту в р-ні вул. Туполєва (правий берег) і вул.Братиславській (лівий берег).

Здати водіння після інтенсивного тренінгу – легко!

Вам скоро здавати іспит в ДАІ, а ви не досить готові до практичного водіння? Рішенням можуть стати інтенсивні уроки і інструктором Центру Інтенсив.

Однією з частих завдань, яка ставиться перед інструкторами нашого Центру - це необхідність проведення разових 1-2 уроків для інтенсивної підготовки до складання іспиту в ДАІ. Не секрет, що, пройшовши цикл уроків в звичайній автошколі, традиційно залишаються невирішиними:

  • Рух заднім ходом
  • Заїзд в гараж
  • Розворот в три прийоми ( «ластівчин хвіст»)
  • Безпомилкове перемикання передач
  • Рух під гірку
  • Уміння безпечно і впевнено здійснювати повороти і проїжджати перехрестя в місті

Підготовка до практичного іспиту з водіння

Для реалізації цих навичок ми використовуємо такі підходи:

1. Питання пов'язані безпосередньо з управління автомобіля виносяться на окрему велику закриту площадку.

a. Рух заднім ходом, різні розвороти, парковка автомобіля, а так само маневрування до 60 км / год для початкової відпрацювання цих навичок необхідно проводити на території, яка дозволить безпечно помилятися, не боятися своїх помилок, і як наслідок, вчитися швидше і ефективніше.

b. Для проходження таких занять необхідно під'їжджати на ст. метро Житомирська, де вас зустріне інструктор і супроводить на площадку Центру.

2. Заняття для відпрацювання міського маршруту іспиту з водіння проходять в районі вулиць Саратовська, Салютна, Муромська (Нивки).

Програма інтенсивних занять відповідає загальним підходам, позначених в рамках програми«СТАРТ» и «МЕГАПОЛИС». Уроки можуть проводитися:

  • На автомобілях Центру з автоматичною і механічною коробкою передач
  • Уроки проходять щодня, крім неробочі періоди (вівторок - для площадки Центру)
  • Кількість уроків визначається індивідуально, але як правило для підтягування слабких місць у водінні досить буває 1-2 уроків. Тривалість одного уроку - 2 години (120 хвилин).

Відгук про уроках водіння від Анни: «за 3 уроки мене навчили тому, чого не навчили за 17 …»

У мене вийшло!!!
Я дуже хотіла здати на права без "хабаря". Так як мені потрібні були не просто права, а вміння.
Всі говорили, що це неможливо, мовляв заплати і не парся. З теорією не було проблем - здала, а до водіння довго готувалася, поміняла два автоінструктора, з якими нічому якісно не навчилась. Просто каталася і тільки й чула, що куди з такими здібностями здавати, ще рано мені. Викачка грошей тривала і все безрезультатно.

Потім потрапила в "Інтенсив", шкода звичайно що так пізно. За 3 уроки водіння мене навчили тому, чого не навчили за 17 !!! Але 3 уроки і мене направили здавати! Ми здали!!! З першого разу). Це для мене було диво. Ви кращі!

Спасибі вам величезне, крім позитивних емоцій після занять, на додачу отримала впевненість.

підготовка до здачі іспиту в ДАІ

підготовка до практичного іспиту з водіння