пробний урок практичного водіння

При виборі автокурсів вирішальним моментом стає якість навчання. Велика кількість автошкіл в Києві, цін і умов часто ставить клієнтів в тупик. З реклами або описів досить складно вибрати саме того інструктора, який дасть вам впевненість і навчить безпечного водіння. Так само буває складно зважитися оплатити повну вартість водійських курсів, не знаючи якою людиною з професійної точки зору виявиться ваш інструктор з водіння. Саме практичне навчання водінню показує рівень майстерності та якість автошколи.

Пробний урок - це звичайне практичне водіння тривалістю півтори години (90 хвилин), яке допоможе вам познайомитися і оцінити наших інструкторів, якість викладання, цікавість і корисність матеріалів, що доносяться автоінструктором. Ми ж зможемо оцінити ваш рівень навичок і умінь і порекомендувати найбільш підходящий курс практичного водіння і програму подальшого навчання.

Практичне водіння автомобіля - візьми пробний урок

Призначення програми
Визначення водійських навичок і навчання початковим навикам водіння
Водійський досвід учня
Немає або після великої перерви
Програма дозволяє
Отримати початкові навички водіння, в залежності від початкового досвіду учня. Після проведення пробного уроку, особа, яка навчається має можливість записатися на курси водіння відповідно до програм СТАРТ или МЕГАПОЛIС.
Вартість 1-го практичного уроку водіння
600 грн. (оплата після проведення заняття )
Кількість уроків
1 практичний урок водіння (90хвилин)
Особливості програми
  • тестування навичок водіння і знань правил дорожнього руху,
  • узгодження зручного графіка занять (в тому числі вихідні, до і після роботи),
  • проведення навчання водінню на автомобілях центру (МКПП, АКПП) з подальшим вдосконаленням навиків на автомобілях учнів