КУРСИ КОНТРАВАРІЙНОГО ВОДІННЯ в Києві - декілька фактів

1.Курси контраварійного водіння - це не дрифт, не водіння на високих швидкостях. Це водіння для придбання корисного досвіду водіння, який може стати в нагоді для виходу з нештатної дорожньої ситуації.

2. Курси контраварійного водіння актуальні вже при виході водія з автошколи. Можливо вийде не все відразу - але ви здобудете корисний, необхідний арсенал знань.
3. Уроки контраварійного водіння проходять в Школі водіння авто Інтенсив на автомобілі водія (учня) - вчимося на майданчику безпечно, в реальних умовах водіння усвідомлюємо і вміємо управляти конкретним автомобілем в певному маневрі.

Призначення програми
Навчання та відпрацювання навичок контраварійного водіння на автодромі
Водійський досвід особи, що навчається водінню
1 рік або після програми «Мегаполіс»
Програма дозволяє
  • Освоїти швидкісне маневрування, прийоми динамічного швидкісного розгону, ефективного і екстреного гальмування, проїзд різних перешкод на дорозі без шкоди для автомобіля.
  • Навчитися моделювати різні критичні ситуації, що найчастіше зустрічаються на асфальті, вміло запобігати і виходити з них.
  • Також рекомендується відвідати теоретичний тренінг "Секрети безпечного водіння в місті".
Термін підготовки
до 5 уроків контраварійного водіння по 2 години (120 хвилин)
Вартість 1-го уроку водіння на автомобілі особи, що навчається водінню

Визначається з розрахунку 500 грн./год, тобто вартість за 2х годинний урок – 1000 грн., за 3-х годинний – 1500 грн.

Особливості програми навчання прийомам контраварійного водіння

  • Заняття проводяться щодня (крім вівторка) переважно в світлий час доби, у вечірній час заняття можливі за погодженням з автоінструктор
  • Поурочная оплата
  • уроки контраварійного водіння націлені на придбання корисного досвіду при управлінні у нештатної дорожньої ситуації на асфальті, тому уроки проводиться тільки на автомобілях учнів(При навчанні початковим навикам водіння використовуються авто Центру, навчання проходить в рамках програм СТАРТ і МЕГАПОЛИС)

контраварійне водіння в києві