Навчання водінню автомобіля по
ПРОГРАМІ БЕЗПЕЧНОГО ВОДІННЯ У МІСТІ

Кількість уроків водіння визначається в індивідуальному порядку, в залежності від рівня навичок на початок навчання і результату, що досягається в процесі навчання водінню.

НАВЧАННЯ ВОДІННЮ в Центрі Інтенсив в умовах МЕГАПОЛІСУ - інтенсивна підготовка до самостійного безпечного водіння в Києві

Призначення програми
  • Навчання водінню авто проходить в інтенсивному режимі, в рамках цієї програми, відновлюються пробіли в водінні, проходить підготовка водія до самостійного безпечного водіння в умовах мегаполісу.
  • Відпрацювання базових навичок контраварійного водіння.
  • Навчання водінню проходить, як на автомобілі Центру, так і на автомобілях учнів. (При необхідності навчання починається на авто Центру, а пізніше проходять на авто особи, що навчається.)
Водійський досвід особи, що навчається

Невеликий, після автошколи або програми «СТАРТ». Заняття за програмою "Мегаполіс" проходять в більшій інтенсивності, ніж початковий рівень.

Програма дозволяє
  • Навчитися активному і безпечному стилю водіння, який дозволить вільно перелаштовуватись і маневрувати в потоці, оптимально будувати міські маршрути, з урахуванням заторів.
  • Навчитися паркуватись, рухатися заднім ходом, в т.ч. і по дзеркалах, паркувати автомобіль боком і заднім ходом в обмеженому просторі, освоїти заїзд і з'їзд на бровку.
  • Відчути габарити автомобіля.
  • Освоїти базові елементи контраварійного водіння - навчитися долати нерівності на дорозі (вибоїни, колодязі, "лежачі поліцейські") без шкоди для автомобіля, розганятися і ефективно гальмувати, уникати зіткнення.
  • Навчитися правильно розуміти інших учасників дорожнього руху, своєчасно розпізнавати аварійні ситуації, приймати зважені рішення за кермом.
РЕКОМЕНДОВАНА кількість уроків

до 8 практичних уроків водіння по 2 години (120 хвилин)
+
теоретичне заняття на 3 години (180 хвилин)

Тривалість одного урока водіння

2 години (120хвилин)

навчання водінню автомобіля

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment