Призначення програми
Навчання та відпрацювання прийомів контраварійного водіння в зимову пору року. Уроки контраварійного водіння проводяться на полігоні. Для відпрацювання навичок водіння в місті взимку необхідної перейти до умов програми "МЕГАПОЛІС".
Водійський досвід особи, що навчається водінню
1 рік, або після програми «Мегаполіс»
Програма дозволяє
Освоїти на майданчику прийоми контраварійного (екстремального) водіння: всі елементи заносу, гальмування і обертання автомобіля. Навчиться рухатися в керованому заносі, правильно гальмувати на слизькій дорозі, розвертатися на місці, на 180 і 360 градусів переднім і заднім ходом, не боятися обертання автомобіля, стабілізувати автомобіль в критичній сітуаціі. Також рекомендується відвідати теоретичний тренінг“Секрети безпечного водіння в місті“.
Рекомендована кількість уроків водіння
до 5 уроків водіння по 2 години (120 хвилин)
Тривалість одного уроку водіння
2 години (120 хвилин) або 3 години (180 хвилин)
Вартість 1-го уроку водіння на автомобілі особи, що навчається водінню

Визначається з розрахунку 500 грн. / Год, тобто вартість за 2х годинний урок – 1000 грн., за 3-х годинний – 1500 грн.

Особливості програми навчання прийомам контраварійного водіння

  • Заняття проводяться щодня (крім вівторка) переважно в світлий час доби, у вечірній час заняття можливі за погодженням з автоінструктором
  • Поурочная оплата
  • контраварійні уроки водіння націлені на придбання корисного досвіду для досвідченого водія при управлінні на слизькій дорозі, тому уроки проводяться тільки на автомобілях учнів (при навчанні початковим навикам водіння в зимову пору року використовуються авто Центру, навчання проходить в рамках програм СТАРТ і МЕГАПОЛІС)
Error type: "Bad Request". Error message: "API key not valid. Please pass a valid API key." Domain: "global". Reason: "badRequest".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id PLAn2hJuSFL5iO3HMSJ7WUtyxZgDrnPtoO belongs to a playlist. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.