Стрімкий розвиток автомобільного світу за останні десятиліття істотно позначилося не тільки в кількісному складі автомобілів, але і істотно омолодило середньостатистичного водія. Зараз значно більше молодих людей у ​​віці 25 - 30 років стали керувати авто, а підростаюче молоде покоління прагне раніше звичного сісти за кермо. Думаючі батьки напевно докладуть всіх зусиль підтримати бажання дитини в отриманні нових знань. Тим більше, що в такій важливій і відповідальній справі, як водіння автомобіля, досвід, отриманий в юні роки, може стати вельми результативним, адже молодий мозок здатний навчатися швидше дорослого.

Звичайно, для зацікавленого підлітка перший досвід буде складатися в рулінні батьківського автомобіля під наглядом старших. І тут без хвилювань зробити що-небудь не так - не обійтися. Однак все це можна вміло обійти, проводячи навчання на спеціальній площадці під наглядом професійного інструктора з водіння.

Так, починаючи з 15 років, коли під зріст юнака чи дівчини реально адаптувати автомобіль - можна пробувати навчатися водінню на автодромі. Починаючи з 16 років отримані навички можна вдосконалювати не тільки на майданчику, а й в місті. А ось отримувати водійські права можна тільки по виконанні 18 років. Для підготовки до здачі іспитів у ДАІ досить записатися в звичайну автошколу за 2-3 місяці до дня народження. В автошколі велика увага приділятиметься теорії і правилам дорожнього руху. Практичне водіння за 1,5 місяці зазвичай встигають дати на мінімальному рівні, вирішуючи, перш за все, завдання складання іспиту в ДАІ.

Як правило, в автошколу надходять учні не підготовлені, без початкового досвіду водіння, що після здачі іспиту та отримання прав не дозволяє їм повноцінно влитися в ряди автомобілістів, залишаючи єдину надію на додаткові приватні уроки водіння. Тому, якщо батьки хочуть, щоб їхня дитина після отримання водійських прав стала вправним водієм, якому можна довірити автомобіль і розраховувати на безпеку його життя і оточуючих, то про навчання водінню автомобілем варто задуматися як можна раніше.

Програма навчання підлітків водінню в Києві

Центр Інтенсив пропонує батькам розглянути програму навчання водінню для юнаків і підлітків у віці від 15 до 18 років. За основу прийнято програму навчання для початківців «СТАРТ». З огляду на вік і особливості учнів, в програму внесені невеликі корективи.

Призначення програми
Навчання та відпрацювання початкових навичок водіння автомобіля, ази водіння.
Вік учнів

16 – 18 років (або зріст не менше 155 см.)

Програма дозволяє

1-й рівень (для підлітків 16-18 років): водіння автомобіля на автодромі

 • Освоїти правильну посадку, руління, початок руху, перемикання передач.
 • Навчитися маневрувати, проходити повороти, правильно будувати траєкторію руху автомобіля. Освоїти маневрування в обмеженому просторі, прийоми ефективного розгону і гальмування.
 • Отримати початкові навики контраварійного водіння.

2-й рівень (для підлітків 16-18 років): водіння в міських умовах

 • Навчитися проїжджати перехрестя, розвертатися, рухатися заднім ходом, паркуватися.
 • Отримати навики безпечного водіння при водінні в місті.
РЕКОМЕНДОВАНА кількість уроків
 • 1-й рівень: 5 практичних уроків водіння по 2 години (120 хвилин)
 • 2-й рівень: 5 практичних уроків водіння по 2 години (120 хвилин)
Вартість 1-го практичного уроку водіння
 • 1-й рівень (заняття на автодромі): 800 грн за заняття або 400 грн / год.
 • 2-й рівень (заняття в місті): 800 грн за заняття або 400 грн / год.

За бажанням оплата може здійснюватися в кінці кожного заняття.

Місце проведення занять
 • Автодром: Святошинський р-н, м. Житомирська
 • Міські водіння: освоєння будь-яких маршрутів в Києві, заняття проводяться з урахуванням подачі учбового автомобіля по Києву до місця розташування того, хто навчається.
Теоретичні заняття і їх вартість
 • 1-й рівень: «Техніка руління» 2 години - 500 грн.
 • 2-й рівень: «Секрети безпечного керування в місті» 3 години - 800 грн.

Навчання правилам дорожнього руху проходить у звичайній автошколі і самостійно учнем.

Подарунковий сертифікат “Юнацький автокурси”

У зв'язку з тим, що навчання в рамках програми проводиться індивідуально і поурочно, враховуючи особливості і графік зайнятості дітей і підлітків, то на підліткові курси водіння можливе оформлення подарункових сертифікатів. Подарунковий сертифікат оформляється від 3 годин і більше.

 • Вартість 1200 грн.
 • Тривалість: 1 урок тривалістю 3 години.

Подарунок може стати справжнім сюрпризом для юнаків і дівчат у віці 15-18 років, давно мріють по-дорослому сісти за кермо справжнього автомобіля. На автодромі в безпечних умовах під керівництвом професійного інструктора з водіння водії освоять ази керування автомобілем. Пройшовши навчання в рамках цього сертифіката, можливе подальше навчання за програмою «Водінню для підлітків».